Reklamı Geç
DEZENFEKSİYON
İsmail GEMİ

İsmail GEMİ

AYPARS

DEZENFEKSİYON

16 Ekim 2020 - 14:10

Bugün mesleğim gereği sizi bilgilendirmek istiyorum. Günümüzün ve dünyanın en büyük sıkıntısı olan covid 19 ile mücade döneminden bahsetmek istiyorum. Türkiye’deki dezenfeksiyon firmalarının mesul müdürleri ziraat mühendisleridir. Dezenfeksiyon ruhsatı almak firması kurmak çok basit bi iş değildir ama bu dönemde halı yıkamacısından oto yıkamacısına tüm herkes dezenfeksiyoncu oldu.

Bunlardan önce sizin almanız gereken önlemler önemlidir

Maske takmak

Sosyal mesafeyi korumak

Temizliğe önem vermek

Bunlardan sonra düzenli yaptırılan dezenfeksiyon işlemi ile bu virüsten uzaklaşmak mümkündür.

Ayrıca buradan tüm iş veren ve çalışanlara sesleniyorum şayet pozitif iseniz ve herhangi bir risk altında iseniz bunun dağılmaması için elinizden geleni yapın üç kuruşluk dünya menfaatleri için kimseyi riske atmayın bu gerçekten ama gerçekten çok önemli.

Dezenfeksiyon çok önemlidir bunu yapmak yaptırmak önem taşımaktadır virüsü yok etmenin önemli yollarından biridir özellikle şüphelendiğiniz anlarda mutlaka yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tabi bunlardan önce insanın kendinde bitiyor bu olay çünkü tüm insanoğlu kendini vücudunu tanımaktadır ne yapması gerektiğini gayet iyi bilmektedir...

Yavaş yavaş son aldığımız duyumlara izlenimlere göre de aşının bulunuşunun zamanı yaklaşmaktadır. Ama bizler, bu kışı böyle geçirme olasılığı üzerine hazırlıklarımızı yapmalı ve iyi korunmalıyız. Sağlıklı beslenmeli bolca su tüketmeliyiz

“Mutluluğu sende bulan senindir ötesi misafir”(HZ.MEVLANA)

Ziraat Yüksek Mühendisi

İsmail Gemi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar