On binler, stadyumda coşku ile güreşleri takip etti

Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Pamukkale Yağlı Güreşleri, 38’i başpehlivan olmak üzere 517 pehlivanın katılımıyla gerçekleşen organizasyona on binler katıldı.

On binler, stadyumda coşku ile güreşleri takip etti
22 Ağustos 2021 - 21:59 - Güncelleme: 22 Ağustos 2021 - 22:21
Reklam
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Yağlı Güreşleri’nde Denizli halkının ata sporu yağlı güreşe olan özlemlerini anladıklarını ve gerçekten başarılı bir organizasyona imza attıklarını stadı dolduran on binlerin ispatladığını belirtti. Denizli Atatürk Stadı’nda gerçekleşen Pamukkale Yağlı Güreşleri on binlerce güreş sever katıldı. Ata sporu yağlı güreşi seven, çocuğuna tanıtmak isteyen on binlerce Denizlili Atatürk Stadı’na adeta akın etti.

KIRKPINAR’A EŞ DEĞERDE
Pamukkale Yağlı Güreşleri’ni kadınından, erkeğine, yaşlısından gencine izlemeye gelenler, Pamukkale Belediyesi’nin başarılı bir organizasyona ev sahipliği yaptığını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler. Yağlı güreşi her yıl tüm illerde izlemeye giden güreş severler, Pamukkale Belediyesi’nin Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne eş değerde büyük ve her ayrıntısıyla başarılı bir organizasyona imza attığını belirterek, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi tebrik ettiler.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hazmet girdal
    1 ay önce
    Maçlarda aşılılar alınacaktı, peki burada aşılılar mı alındı? bu kalabalık ne böyle. Yazık vala yazık.