Limit'ten bursluluk sınavında anlamlı hediye

Türkiye’de 70’e yakın şubesiyle öğrencilerin en fazla tercih ettiği Limit Eğitim Kurumlarının Denizli’deki iki şubesinde bursluluk sınavı yoğun talep gördü.

Limit'ten bursluluk sınavında anlamlı hediye
28 Mart 2022 - 21:29

26-27 Mart tarihlerinde yapılan sınavda velilerin sınava karşı çok duyarlı oldukları gözlemlendi. Ayrıca Denizli Eğitim Kurumlu yöneticileri çevreye olan duyarlılıklarını bir kez daha gösterdi.

Bilindiği üzere geçmiş olduğumuz Ağustos ayında yaşadığımız büyük orman yangını felaketi neticesinde binlerce dönüm orman arazimizi, ağaçlarımızı kaybetmiştik. İlk olarak Eylül ayında Denizli Çınar Şubesi her öğrenci ve öğretmenine TEMA Vakfı aracılığı ile bir çam fidanı bağışlamıştı. İkinci olarak ise, Denizli Limit Albayrak şubesi olarak; 26-27 Mart tarihlerinde yapmış oldukları sınavda her öğrenciye ‘’Sende bizimle bir fidan dik, başarımızla beraber büyütmeniz dileği’’ ile sloganı ile fidanları hediye ettiler.

Kurum, orman haftası olması dolayısı ile bursluluk sınavında öğrencilere bu duyarlılığı yansıtmak ve öğrencilerine bu farkındalığı yaşatmak için bine yakın öğrenciye çam fidanı bağışında bulundu. Bu fidanların toprağa dikilmesi ile yapılması gereken çalışmayı kendilerine anlattı.

Öğrenci ve veliler de Limit Eğitim Kurumları’nın Orman haftasında göstermiş olduğu bu duyarlılıktan dolayı memnuniyetlerini kurum yetkililerine ifade ettiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaraları sevgiyle sarıyor
Yaraları sevgiyle sarıyor
İhtiyaç sahipleri bu Ramazanda da unutulmadı
İhtiyaç sahipleri bu Ramazanda da unutulmadı