"İyi başlamak istiyoruz"

Fatih Salmansar 2. Amatör B Gurubunda Ligin ilk haftasında deplasmanda Serinhisar Belediyespor’a konuk olacak olan Kalınkozspor'da gözler bu karşılaşmaya çevrildi. Kalınkozspor Başkanı Veli Elmas “Deplasmandan 3 puan alarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz”  dedi.

"İyi başlamak istiyoruz"
16 Mart 2023 - 10:08 - Güncelleme: 16 Mart 2023 - 10:41


Kalınkozspor'da hedef deplasmanda 3 puan alarak lige iyi başlangıç yapmak istiyor. Fatih Salmansar 2. Amatör B Gurubun ilk haftasında Pazar Günü Saat 14.00,de Serinhisar Atatürk Stadında oynanacak olan Serinhisar Belediyespor, karşılaşmasında hedef 3 puan. Ligin ilk haftasında kazanmak istediklerini ifade eden Kalınkozspor Başkanı Veli Elmas, " Hafta sonu oynayacağımız Serinhisar Belediyespor, karşılaşmasına büyük önem veriyoruz. Yeni bir takım oluşturduk. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde yaptık. Takımımıza güveniyoruz, zorlu bir deplasmandan 3 puan alarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Centilmence bir karşılaşma olacağını inanıyoruz. Ligde mücadele edecek tüm takımlarımıza Kalınkozspor Ailesi olarak başarılar diliyorum. Kazasız, sakatlıklık olmadığı bir sezon temenni ediyorum" dedi.

ELMAS " TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ"

Kalınkozspor Başkanı Veli Elmas, şampiyonluk yolunda,  Kalınkozspor’a gönül vermiş herkesi futbol şölenine beklediklerini belirtti. Başkan Elmas "Fatih Salmansar 2. Amatör B Gurubu ilk haftasında Serinhisar Atatürk Stadında Pazar Günü Saat 14.00 oynanacak olan Serinhisar Belediyespor - Kalınkozspor, futbol şölenine futbol severleri bekliyoruz. Futbol taraftar ile çok güzel. Şampiyonluk yolunda taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var” dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafo fareleri ava giderken avlandı
Trafo fareleri ava giderken avlandı
Denizli MHP, depremzedelerle gönül sofrasında buluştu
Denizli MHP, depremzedelerle gönül sofrasında buluştu