Gençler rekora imza attı

Genç Kızılay Denizli, bir buçuk ayda ulaştığı yeni üye sayısı ile rekor kırdı.

Gençler rekora imza attı
25 Kasım 2021 - 12:50
Genç Kızılay Denizli teşkilatı, kurulduğu günden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Farklı sosyal sorumluluk projelerinde yer alan ve doğal afetlerde vatandaşların yardımına koşan genç gönüllüler, çalışmalarıyla yeni üye rekoruna imza attı. Bir buçuk ay içerisinde toplamda 1582 yeni genç gönüllüyü aralarına kattı.

Kızılay olarak, daha fazla gönüllü ile çalışmayı hedeflediklerini ve her geçen gün Kızılay ailesinin büyüdüğünü söyleyen Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Genç Kızılay üyeleri başta üniversite olmak üzere liselere ve toplu olunan yerlerde stantlar açarak gönüllü kayıtları yaptırdılar. Tabii ki bu bir rekor. Kızılay Haftası ve Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde stantlar açıldı, yapılan faaliyetler görsellerle anlatıldı.

Genç Kızılay ve gönüllülerimiz en son orman yangınların görev aldılar. Buradaki faaliyetleri kamuoyunun dikkatini çekti. Her hayır ve iyilik çalışmalarında olduğu gibi, Denizli halkımız burada da farkını yeniden ortaya koydu, bu iyilik hareketine sahip çıktı. Bu konuda halkımızın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum