Çözüm'de karne heyecanı yaşandı

Türkiye genelinde milyonlarca öğrenci karnelerini aldı. Denizli’nin köklü eğitim kurumlarından Denizli Çözüm Koleji’nde de karne heyecanı yaşandı. Kolej yönetimi, öğretmen ve öğrenciler, karne gününde şenlik tadında bir gün geçirdi.

Çözüm'de karne heyecanı yaşandı
19 Haziran 2022 - 14:55

2021-2022 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan Çözüm Koleji’nde karne heyecanı yaşandı. Düzenlenen törende öğrenciler karnelerine kavuştu.  

OKUL BİRİNCİLERİ İSİM KÜTÜĞÜNE İSİMLERİNİ ÇAKTI

Törende öğrencilere karnelerini Denizli Çözüm Koleji kurucuları İsmail Kıyak, Kadriye Kıyak, Gökhan Aydın ve öğretmenler verirken, bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. Ortaokul birincisi Halil Berk Eğilmez ve Lise birincisi Nefise Zeliha Bayar Çözüm Koleji Okul Birincileri isim kütüğüne isimlerini çaktı. 

 “BAŞARILI BİR EĞİTİM YILINI GERİDE BIRAKATIK”

2021-2022 eğitim öğretim yılını çok yoğun geçirdiklerini ifade eden Denizli Çözüm Koleji Kurucusu İsmail Kıyak, “ Çözüm Koleji olarak başarılı bir eğitim yılını daha geride bıraktık. Eğitim, kültür, sanat ve spor olmak üzere birçok alanda başarı elde etmeyi başardık. Hem öğrencilerimiz hem de bizler için dinlenme zamanı geldi. Öğrencilerimizin zorlu geçen yılın stresini atmalarını tavsiye ediyorum. Gelecek yılda her zamanki gibi ülkemize fayda sağlayacak, başarışı nesiller yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız. Başta öğrencilerim olmak üzere tüm yurtta karne sevinci yaşayan çocuklarımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaraları sevgiyle sarıyor
Yaraları sevgiyle sarıyor
İhtiyaç sahipleri bu Ramazanda da unutulmadı
İhtiyaç sahipleri bu Ramazanda da unutulmadı