Çameli'de 'İYİ'ler Kongreyi Tamamladı

İYİ Parti Denizli’de kongre takvimi geçtiğimiz gün Çardak İlçesi ile başlamıştı. Kongrenin ikinci noktası Çameli oldu. İlçe Binasında gerçekleşen kongrede mevcut başkan Oğuz Buğra Tur güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Çameli'de 'İYİ'ler Kongreyi Tamamladı
27 Ekim 2022 - 21:52

İlçe binasında gerçekleşen kongreye İyi Parti İl Başkanı Raziye Akışık ve yönetim kurulu ile ilçe yönetimi katıldı. Kongrede divan oluşturulmasının ardından faaliyet raporu ve çalışma raporu okundu.
Ardından konuşmalara geçildi. Kongrede partililere seslenen Başkan Oğuz Buğra Tur, kuruluştan bugüne gerçekleşen çalışmaları özetledi.

Kongrenin tamamlanması ile İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunarak; “Biz ‘İYİ’ler olarak doğru olanı ama zor olanı seçtik. Hepimiz bu zor yolda aile olarak omuz omuza vererek bulunduğumuz yerlerde ülkemiz için vatandaşımızın yanında olmaya, onların dertleri ile dertlenmeye, en İYİ’sini yapmaya devam edeceğiz. Kongremizin Çamelimize, Denizlimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Oğuz Buğra Tur başkanlığındaki İYİ Parti Çameli İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Yönetim Kurulu listesinde Eyüp Yılmaz, Nidayi Arslan, Nizamettin İpek, Gülay İpek, Selamettin Kaymaz, Bayram Kurtyemez, Yücel Pay, Ramazan Gök oldu. Yedek listesinde ise; Hüseyin İpek, Hüseyin Kılınç, Nasuh Deniz, Nedayi Baybasa, Cafer Çelen, Sezayi Kılınç, Remzi Tur, Hüseyin Güvenç yer aldı. İl delegeleri ise Oğuz Buğra Tur, Eyüp Yılmaz, Nidayi Arslan, Nizamettin İpek, Selamettin Kaymaz, Mevlüt Gümüş, Bayram Kurtyeme ve, Nasuh Deniz oldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bekir Çakır, "Bizler metropolde büyümedik"
Bekir Çakır, "Bizler metropolde büyümedik"
Memleket meydana indi
Memleket meydana indi