Reklamı Geç

Başkan Ateş'ten korkutan açıklama

CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ateş, Adalet ve Kalkınma Partisi kongresine gidip geri dönenlerin koronavirüse yakalandığını öne sürdü. 

Başkan Ateş'ten korkutan açıklama
30 Mart 2021 - 16:30 - Güncelleme: 30 Mart 2021 - 16:34
Adalet ve Kalkınma Partisi 7. Olağan Kongresi  eleştirilere neden olmuştu. CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ateş, Çivril’den kongreye gittikten sonra koronavirüse yakalananlar olduğunu öne sürdü. Ateş, “Göz göre göre milletin hayatıyla oynadılar. Başta partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonra da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vatandaşların canını hiçe saydı. Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Saçma sapan bir şov uğruna kongreye tıka basa dolanlar mutlu mudur? Hiç suçu olmayan, evden bile çıkmaktan endişe duyan insanlara, onların yaşlı yakınlarına, kronik hastası olan yakınlarına sizin yüzünüzden bu ölümcül virüs bulaştığında ne olacak, nasıl hesap vereceksiniz? Bunun vebali ve bedeli ağır olacak.” dedi.

CHP’li Ateş son olarak Çivril özelinde tüm Denizlilere, “Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kongresine gidenlerden uzak durun, aranıza en az 15 gün koca bir mesafe koyun” çağrısı yaptı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum