Anket eleştirilerine yanıt verdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, parti binasında düzenlemiş olduğu basın toplantısında ülke ve Denizli gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Anket eleştirilerine yanıt verdi
18 Haziran 2021 - 12:21
Bir gazetecinin anketler üzerine sormuş olduğu soruya Yücel Güngör, “20 yıldır iktidarda olan bir partiyiz. Denizli’de ve ülke genelinde yaptığımız hizmetleri anlatmaya kalksak bir 18 yıla daha ihtiyacımız olur. AK Parti yanlı ya da yansız anket şirketlerinin yapmış olduğu anketlerde yüzde 40 diliminin üzerinde görünüyor. İkinci çıkan partiyle aramızda yüzde 50 civarında fark var. Bizim milletimizin çizdiği yolda yürümeye devam edeceğiz. Eksikliğimiz var mı, mutlaka vardır; ancak bunları bir şekilde giderip önümüze bakıyoruz. 20 yıl kolay bir süreç değil. Bu anketler milletin önüne koyduğumuz sandıktır. Sandıktan çıkacak olan sonuç bir nevi anket sonucu gibidir. Geçmiş seçimlerde bunu gösterdik. Bu seçimde de bunu tekrar edeceğiz” dedi.

Seçime dair açıklamalarda da bulunan Güngör, “Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımızın da ifade ettiği gibi seçim 2023 Haziran ayında yapılacak. Yerel seçimlerde belediye başkanlarına, genel seçimlerde de vekillerimize 5 yıl boyunca vize verilecek. Bu vizeyi milletimiz bize “Hizmet edin” anlamında verdi. Covid-19 döneminde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de bir takım olumsuzluklar yaşandı. Türkiye’deki olumsuzlukları aşma anlamında vatandaşlarla ya da esnaflarla konuştuğumuzda bize, “ Bu işi çözerse Recep Tayyip Erdoğan çözer” diyen çok geniş bir kesim var” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum