Alzheimer Derneği üyeleri farkındalık için buluştu

Türkiye Alzheimer Derneği üyeleri, geleneksel kahvaltıda bir araya geldi. Katılımcılar ritim grubunun müzik dinletisi ile doyasıya eğlendi.

Alzheimer Derneği üyeleri farkındalık için buluştu
20 Ocak 2023 - 00:32 - Güncelleme: 20 Ocak 2023 - 10:23

Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi, geleneksel hale getirdiği kahvaltı buluşmasını bugün Çamlık Bursa Kebap Evi’nde gerçekleştirdi. Etkinliğe; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Halk Eğitim Müdürü Abidin Mutlubaş, Pamukkale Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Halime Atik, STK başkanları, Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Türkan Erdoğan, Denizli Sivil Toplum Platformu Sözcüsü Raşit Özdemir başta olmak üzere platform üyeleri ve Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

RİTİM GRUBU KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Kahvaltının ardından dernek üyesi kursiyerlerinin Ritim grubu eğitmenleri İbrahim Sücüllü ve Ahmet Kulaksız önderliğinde gerçekleştirdiği keyifli dinletide katılımcılar alkış ve dansları ile eşlik etti.
Etkinlikte konuşan Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şube Başkanı Hatice Hülya Eryılmaz, “Geleneksel Kahvaltı Buluşmasında bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz bu etkinliğe çok önem veriyoruz. Katılan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.
FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESKİ DENİZLİ VALİLERİ İYİ PARTİ'DE ŞANSLARINI ZORLAYACAK!
ESKİ DENİZLİ VALİLERİ İYİ PARTİ’DE ŞANSLARINI ZORLAYACAK!
O'nları not aldı, hesabını soracak
O’nları not aldı, hesabını soracak