Akşener'in Denizli mitingi öncesi ittifak ortakları bir araya geldi

Denizli’de Millet İttifakı ortaklarından CHP İl Yönetimi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mitingi öncesinde İYİ Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.

Akşener'in Denizli mitingi öncesi ittifak ortakları bir araya geldi
19 Kasım 2021 - 12:43
Genel Başkan Akşener’in mitingi öncesi Millet İttifakı’nın yol arkadaşları olan İYİ Parti’yi ziyaret ederek üstlerine düşen ne varsa yapacaklarını anlatan Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Akşener, önümüzdeki cumartesi günü şehrimize gelecek. Bu anlamda Millet İttifakı’nın yol arkadaşı Genel Başkanımızın hem dostu hem can yoldaşı hem de geleceğin Türkiye’sini kurma anlamında beraber bir irade gösterdiler. Bu iradenin de genişleyip büyüyerek devam ettiğini de görüyoruz. Gidelim hep beraber yol arkadaşlarımızı hem ziyaret edelim hem üzerimize ne düşerse ne yapılması gerekiyorsa yapılacağını teşkilatınız tarafından bilinmesini istiyoruz. Dostlarımızla ve yönetici arkadaşlarımızla sizlere kolay gelsin diyelim dedik” dedi.

Çavuşoğlu, “Ülke içinden çıkılmaz bir hale geldi. Yangın her geçen gün büyüyor. Bu yangını söndürecek irade de artık Millet İttifakı iradesi. İktidara giden bir sürecin hep beraber temsilcisi olacağımız bu mitingin de iktidar sürecinin başlangıç mitingi olacağına inancımız tam. Bu anlamda da hepimize hayırlı olsun” dedi.

“Yarın Millet İttifakı’nın seçim startını veriyoruz. Genel başkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağız” diyen İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık, “Uzun zamandır sahalardayız. Vatandaşlarımız ne zaman gelecek Meral Akşener, Meral Akşener’i görmek istiyoruz diye her seferinde bize söylediler. O yüzden beklenen bir ziyaretti. Esnaf ziyaretiydi ilk önce. Ama duyulduğu andan itibaren o kadar büyük bir coşkuyla karşılandı ki büyük teveccüh vardı. Biz bunu ilettiğimizde neden miting olmasın diye tarihini değiştirdik. Daha kapsamlı, daha geniş, daha kalabalığa ulaşabilecek bir şekilde mitinge dönüştürdük. İnşallah yarın güzel bir şekilde genel başkanınınız karşılayacağız” ifadelerine yer verdi.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum