"2023 yeni yatırım ve gelişmelere imza atacağımız bir yıl olacak"

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 2023 yılının gelişini kutladı. Başkan Güngör yeni yıl için yayımladığı mesajında vatandaşlara seslenerek “Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmak için her yıl olduğu gibi 2023’te de durmadan, yorulmadan, gece gündüz çalışarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

"2023 yeni yatırım ve gelişmelere imza atacağımız bir yıl olacak"
31 Aralık 2022 - 00:03

Başkan Güngör 2023 yılının gelişi nedeniyle yayımladığı mesajında “Ülkemiz ve milletimiz ile çok önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bıraktık. Allah’ın izniyle yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2023 yılına gireceğiz. Yeni miladi yılın, aziz milletimiz başta olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini içtenlikle diliyorum” şeklinde konuştu.

“2023 ÜLKEMİZİN ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERE ULAŞTIĞI BİR YIL OLACAKTIR”

Başkan Güngör mesajında “Bizim için her geçen yıl, geçip gitmiş bir yıl değildir. Bizim amacımız her zaman önümüzdeki yılların daha hayırlı, daha güzel, hakkın rızasını ve milletimizin duasını aldığımız yıllara erişmenin mutluluğunu yaşamaktır.  Bizler inanıyoruz ki 2023 yılı, ümitlerimizin daha çok tazelendiği, çalışma azmimizin artarak yükseldiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaştığı bir yıl olacaktır. Bu yıl da çağdaş ve demokratik bir Türkiye idealini en üst seviyede gerçekleştirmek ve milletimizin sevinçlerini çoğaltmak adına, hep birlikte sorumluluklarımızı yerine getirecek, 2023 hedeflerine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İLE ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEYİ BAŞARDIK”

Geçen yıllarda korona virüs ile mücadele edildiğini belirten Başkan Güngör “Geçtiğimiz yıllarda en büyük hazinemizin sağlık olduğunu gördük ve millet olarak inancımız ve birliğimizle zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. Yaşadığımız olayların nedeni ve kaynağı ne olursa olsun birbirimize kenetlenmeyi hiç bırakmadık. AK Parti olarak her zaman olduğu gibi mazlumun ve mağdurun yanındaki duruşumuzdan asla ödün vermedik. Ekonomik ve toplumsal istikrar hedefimizden hiç sapmadık. Siyasi, ekonomik, sosyal politikalarımızda, yaptığımız yatırımlar ile ortaya koyduğumuz dik ve kararlı duruşumuzla her zorluğun üstesinden gelen ülkemizi tüm dünyaya gösterdik. Bizler inanıyoruz ki; başımıza ne gelirse gelsin milletimiz ve devletimiz ele ele oldukça sırtımız yere gelmez. Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle 2023’ü çok daha farklı bir konuma taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  2023 yılı bizim için yapılacak çalışmalarla yeni bir zafer yılı olacaktır. Bizler 20 yıldır olduğu gibi 2023’te de milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. İnancımızın ve insanlığımızın gereği olarak yürüttüğümüz kutlu mücadeleyi 2023 seçimlerini kazanarak inşallah zaferle taçlandıracağız. AK Parti 21 yıl önce siyaset sahnesine adım atmakla Türkiye’de yeni bir dönemi başlatmış, bu ülkeyi uçurumun eşiğinden kurtarmıştır. Bu büyük davanın bugünkü bayraktarı olan AK Parti saflarında sadakatle hizmet etme kararlığında olan milyonlarla birlikte biz kendi yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz. Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Denizli’mizde de tüm ilçelere, beldelere, mahallelere, köylere eserlerimiz, yatırımlarımız ve projelerimizle damgamızı vurduk. Ülkemizin ve milletimizin geleceğe umut ve güvenle bakması için gece gündüz çalışmalarımıza devam ettik” şeklinde konuştu.

2023 yılında çok daha büyük adımlar atacaklarını belirten AK Parti İl Başkanı Güngör, “2023 yeni yatırım ve gelişmelere imza atacağımız bir yıl olacak. Bu duygu ve düşüncelerle, karşıladığımız yeni yılın tüm dünyaya, ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Mutlu bir gelecek için ben de varım"
“Mutlu bir gelecek için ben de varım”
Beton mikseri otomobile çarptı: 1 ölü,1 yaralı
Beton mikseri otomobile çarptı: 1 ölü,1 yaralı