Vali Atik öncülüğünde Siirt’ten kardeş şehirlerimiz oluyor

Vali Atik öncülüğünde Siirt’ten kardeş şehirlerimiz oluyor

Siirt Valisi ve Belediye Başkanlığı görevinin ardından Denizli’ye atanan Vali Ali Fuat Atik, beraber görev yaptığı başkanları ile Denizli Büyükşehir Belediyesi ile kardeşlik köprülerinin temelini attı.

29 Haziran 2020 - 16:58

Denizli Valisi Ali Fuat Atik geçtiğimiz aylarda Denizli Büyükşehir Belediyesi ile kardeşlik köprülerinin temeli atılan ve Siirt’ten gelen Belediye Başkanları ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari ilçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye projesi kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

Daha sonra Siirt’ten gelen heyet Valimiz Ali Fuat Atik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Beğendik Belde Başkanı Gürgün Özdemir katıldı.

Vali Ali Fuat Atik; kadim medeniyetimizin bizlere emaneti kültürel ve tarihi değerlerimizi yaşatmak için gönül köprüleri kurulduğunu. Denizli Büyükşehir Belediyemiz ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari İlçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye olmaları için ilk adımın atıldığını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti'de istifalar geldi
İYİ Parti'de istifalar geldi
Darıveren'de hasar büyük
Darıveren'de hasar büyük