Vali ATİK ilçe turlarına BAŞLADI

Vali ATİK ilçe turlarına BAŞLADI

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Baklan ve Çivril İlçelerini ziyaret etti. Burada yetkililerden çeşitli bilgiler alan Vali Atik, vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.

24 Haziran 2020 - 19:09

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Baklan ve Çivril İlçelerine bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Baklan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Atik, burada Kaymakam Burak Dertlioğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Atik, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Baklan Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Atik; Başkan Yusuf Gülsever’den Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı. Baklan İlçesinde son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı oldu. Vali Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Ali Fuat Atik; Baklan İlçe ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla ile de bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinledi ve sorunların çözülmesi için talimat verdi.


GAZİLERLE BULUŞTU

Baklan İlçe ziyaretinin ardından Çivril ilçesine geçen Vali Ali Fuat Atik, burada ilk olarak Çivril Gaziler Derneği Başkanı Hasan Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Gaziler Derneği ziyaretinin ardından Çivril Kaymakamlığına geçen Vali Atik, burada Kaymakam Armağan Önal ve İlçe protokolü tarafından karşılandı. Kaymakamlık Makamına geçen Vali Atik, burada Kaymakam Armağan Önal’dan İlçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumları hakkında brifing aldı. Daha sonra Vali Atik, Çivril Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Başkan Niyazi Vural’dan Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı. Çivril İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Atik, son olarak Çivril İlçesi’nde gözde turizm yerlerinden olan Çivril Işıklı Gölü’nü gezdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akışık tarihe geçti
Akışık tarihe geçti
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi