"Türkiye’nin kalkınmasını sağlıyorlar"

"Türkiye'nin kalkınmasını sağlıyorlar"

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayan tüm işçilerin gününü kutladı.

01 Mayıs 2020 - 12:42 - Güncelleme: 01 Mayıs 2020 - 12:45

1 Mayıs’ın emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve ülkenin kalkınmasına katkı sağlayan milyonlarca çalışanın gururla idrak ettikleri anlamlı bir gün olduğunu vurgulayan Başkan Şevik, “Bizler, insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören, birlik ve dayanışma ruhunu yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetten geliyoruz. Buldan Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz, işçisi, emekçisi, memuru, esnafı, tekstilcisi ve işvereniyle el ele vererek dayanışma içerisinde daha gelişmiş, daha müreffeh bir Buldan olacağına inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs’ın ilçemiz ve Türkiye ekonomisine, gelişmesine alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını dilerim. Başta ilçe halkımızın huzurunu ve sağlığını korumak adına gece gündüz çalışan belediye işçilerimiz olmak üzere ve tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlarım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Karaismailoğlu Denizli’de
Bakan Karaismailoğlu Denizli’de
Şemikler Vadisi doğal yaşam parkı olacak
Şemikler Vadisi doğal yaşam parkı olacak