Tüm öğrencilere kapılarını ücretsiz açtı

Tüm öğrencilere kapılarını ücretsiz açtı

Denizli’de 25 yıldır eğitim faaliyetini sürdüren Vildan Koleji, uzaktan eğitim konusunda da bir ilke imza atarak, uzaktan eğitim sistemini Denizli’deki tüm öğrencilere ücretsiz olarak açtığını duyurdu.

20 Nisan 2020 - 15:15

Denizli’de yıllardır faaliyet gösteren Vildan Koleji, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 1. Ve 11. Sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak online uzaktan eğitim derslerini ücretsiz olarak verecek. Öğrencilerin bit.ly/misafirogr  Linkinden forumu doldurmaları yeterli olacak.

Konu hakkında bilgilendirme yapan Vildan Koleji Genel Müdürü Bayram Atmaca, ‘‘Biz kapılarımızı Denizli’deki öğrencilerimize sonuna kadar açıyoruz. Dünya’da yaşanan bu süreçte eğitimin her koşulda sürmesi gerektiğinin farkındayız. Milli Eğitim Bakanlığımızın yaptığı çalışmalar yanında öğrencilerin ekstra faydalanabileceği bir alan oluşturmak için elimizi taşın altına koyduk. Duyuruya çıktığımız andan itibaren Denizlili öğrencilerimizin gösterdiği yoğun ilgi bizim aslında ne kadar doğru bir adım attığımızı göstermektedir. Umarım katılacak gençlerimiz için faydalı bir süreç olur. En kısa sürede tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de görülen Covid19 salgınına karşı verdiğimiz mücadele ile zaferle çıkacağımıza inancım tamdır. Değerli öğrencilerimizle en kısa sürede okulumuzda görüşmek üzere’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu