PAÜ evde kalarak öğrencilere ulaşıyor

PAÜ evde kalarak öğrencilere ulaşıyor

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından her hafta Çarşamba günleri yapılan seminerler dijital ortamda devam ediyor. Seminer, fakültenin web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından öğrencilere ulaştırılıyor.

04 Nisan 2020 - 16:34

Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Paker “Yabancı Dil Neden Öğrenemiyoruz?” konusunda seminer vermek için kamera karşısına geçti. İlk olarak Yabancı Dil Öğretimi Sürecinde Yapılan Yanlışlıklar ile ilgili konuşan Prof. Dr. Turan Paker; Dil Öğrenmeye Ait Yanlış Varsayımlar, Geçmişten Bugüne Öğrenme Kuramları, Öğretim Süreci, Öğrenmenin Aşamaları ve Ders Dışı Etkinlikler konularına değindi.

“Evde Kalarak Etkinliklerimizi Sürdürüyoruz”

Dijital ortamda gerçekleştirilen etkinlikler hakkında görüşlerini bildiren Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can şunları kaydetti: “Fakülte olarak öğretim elemanlarımız bir yandan uzaktan eğitim derslerine devam ederken, bir yandan da sosyal ve kültürel etkinler için kamera karşısına geçiyor. Bu süreçte öğrencilerimizde bizi yalnız bırakmıyor. Akademisyen ve öğrencilerimiz evlerinden seminerler veriyor, enstrümanlarıyla birlikte müzik dinletisi sunuyorlar. Evde kalarak eğitimlerimize devam ederken, sosyal faaliyetlerimizi de sürdürmeye çalışıyoruz”.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu