Pamukkale Vefa grubu o çağrıya sessiz kalmadı

Pamukkale Vefa grubu o çağrıya sessiz kalmadı

Pamukkale İlçesinde vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için 22 Mart 2020 tarihinden bugüne kadar sahada aktif olarak çalışan Pamukkale Vefa Sosyal Destek Grubu görevlileri kan bağışında bulundu.

23 Mayıs 2020 - 13:15

 İlk olarak 6 bölgeden 2’sinde düzenlenen (Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu) programda 54 ünite kan bağışı yapıldı.  Çok huzurlu bir şekilde yaşlıların her türlü hizmetinde bulunduklarını belirten ve kan bağışında bulunan Çarşı Mahalle Bekçisi Fırat Aydın; “Bekçi olarak atandım ama ilk görevimiz Vefa Grubunda çalışmak oldu. Yaşlılarımızın hizmetinde bulunmak beni ve tüm arkadaşlarımızı mutlu ediyor. Kaymakamımızın Kan Bağışı yapılması ile ilgili çağrısını yerine getirdik. Şimdi daha da huzurluyuz.” dedi.

 Denizli Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Cengiz Dönmez’in Ramazan ayı ve korona virüs nedeniyle kan stoklarının azaldığı beyanı üzerine Pamukkale Vefa Sosyal Destek Grubu olarak kan bağışında bulunmak istediklerini belirten Kaymakam Hayrettin Balcıoğlu; “Pamukkale İlçesinde bilhassa 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayan Vefa Grubu çalışanlarımız aynı fedakarlıkla kan bağışında bulundular. Kan tedarik zincirinin hiçbir zaman sekteye uğramaması gereken bir ihtiyaç. Bu nedenle Kızılay’ımıza bu konuda her bir vatandaşımızın destek olması gerekiyor. Bu çağrımıza sessiz kalmayan Vefa Grubu görevlilerimize duyarlılıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyor, tüm vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık hizmetlerinde normalleşme sürecinin planlaması yapılıyor
Sağlık hizmetlerinde normalleşme sürecinin planlaması...
Erdoğan'ın 60 yıllık aile sırrı
Erdoğan'ın 60 yıllık aile sırrı