Lösemili çocuklardan Başkan Şevik’e teşekkür ziyareti

Lösemili çocuklardan Başkan Şevik’e teşekkür ziyareti

Buldan’da lösemiyle mücadele eden çocuklar, yardımsever Şenay Çetler ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. Başkan Şevik’e çiçek ve kendi yaptıkları resmi hediye eden minikler, tedavi süreçlerinde verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

17 Haziran 2020 - 12:29

Buldan’da kendini lösemili çocuklara adayan 43 yaşındaki Şenay Çetler, başarılı bir tedavi süreci geçiren Iraz Naz Elçin, Hüseyin Doğa Yılmaz ve Hacer Nisa Elçin ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.  Hüseyin Doğa Yılmaz kendi yaptığı resmi, Elçin kardeşler ise çiçek vererek, tedavileri sürecinde kendilerine ve ailelerine destek olan Başkan Şevik’e teşekkür ettiler.

Lösemiyle mücadelenin hem maddi hem de manevi olarak zorlu bir süreç olduğunu belirten Şenay Çetler, “ Tedavi süreci,  hem çocukların hem de anne ve babaların en çok desteğe ihtiyaç duydukları dönem.  3 yıldan beri,  maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyan ailelerin yanında olmaya gayret ediyorum.  Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklar ile ailelerine destek olmaya çalışıyorum.  Ben yardımseverler ile tedavi gören çocukları buluşturuyorum. Onların ihtiyaçlarının karşılanmasında aracı olmaya çalışıyorum.  Çocuklarımızın tedavileri için maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız Mustafa Şevik başta olmak üzere Kaymakamlığımıza ve yardımsever hemşerilerimize teşekkür ederiz” dedi

Lösemi , kanser gibi ciddi bir hastalığın ağır bir tedavi süreci olduğunu  çok iyi bildiğini söyleyen Başkan Şevik, “Belediye olarak her zaman bu çocuklarımızın ve kanser ile mücadele eden ailelerimizin yanında olmaya çalıştık.  Çocuklarımızın ve ailelerimizin yüzünü güldürebilmek için yanlarında olmaya devam edeceğiz.  Çocuklarımızın ziyareti bizim için en büyük hediye” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Karaismailoğlu Denizli’de
Bakan Karaismailoğlu Denizli’de
Şemikler Vadisi doğal yaşam parkı olacak
Şemikler Vadisi doğal yaşam parkı olacak