Kapatma kararı alındı

Kapatma kararı alındı

Denizli Sarraflar ve Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası, aldığı karar ile kendine bağlı işletmelerin bu ay sonuna kadar kapatması konusunda karar aldı.

24 Mart 2020 - 13:53

Denizli’de bulunan kuyumcular, corona virüs önlemleri nedeni ile Denizli Sarraflar ve Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın aldığı karar ardından bugünden itibaren ay sonuna kadar kapatılması konusunda karar alındı.

Denizli Sarraflar ve Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Odamızın 20.03.2020 tarihinde T.C. Merkezefendi Kaymakamlığı ve Denizli Sağlık İl Müdürlüğü’ne vermiş olduğumuz ilgili yazılar ve Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin olur görüşü ve yönetim kurulumuzun oybirliği ile dünyada etkisini sürdüren COVID-19 salgını nedeniyle müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun sağlığını korumak ve tedbir amacıyla iş yerlerimizin 24.03.2020 tarihinden saat 15:00’dan itibaren 30.03.2020 tarihine kadar kesin olarak kapatılması kararı alınmıştır. Bu tarihler arasında işyerleri kesinlikle açılmayacak, vitrinlerde ürün sergilenmeyecek, müşteri kabul edilmeyecektir.

Ancak uzun süreli kapatmalarda güvenlik riski oluşacağı için günlük rutin olarak çarşıda iş yerlerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bu sürecin halkımızın sağlığı için çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatır, sizlerle esnafımızın Gerekli tedbirleri titizlikle almasını rica eder tüm esnafımıza tebliğ ederiz.

Ülkemiz olarak bu zorlu süreci atlatacağına inancıyla sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli deki vaka sayısı belli oldu
Denizli deki vaka sayısı belli oldu
Denizlili iş adamı en yüksek bağışçılar listesinde!
Denizlili iş adamı en yüksek bağışçılar listesinde!