Reklamı Geç
İYİ Parti, görev dağılımını yaptı
Reklam

İYİ Parti, görev dağılımını yaptı

Raziye Akışık’ın il başkanlığında yeni bir döneme giren İyi Parti’de il yönetimi görev dağılımını yaptı. 22 kişilik divan kurulunda 7 bayan isim yer aldı.

29 Temmuz 2020 - 14:36

İyi Parti Denizli İl Teşkilatından il kongresinin ardından göreve gelen yönetim görev dağılımlarını yaptı. Raziye Akışık başkanlığında bir araya gelen yönetim divan kurulunu da teşkil ettirdi. Görev dağılımı sonrasında konuşan İl Başkanı Raziye Akışık, görev alan isimlere hayırlı olmasını dileyerek birlikte güçlü bir şekilde yola devam edeceklerini söyledi. Bayanların divan kurulunda önemli görevler aldığını ifade eden Akışık, “Genel başkanı kadın olan bir partide kadınların daha aktif görev alması gayet doğal beklenen bir süreçti. Bizler de görev dağılımı esnasında bayanlara duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak onlara daha çok görev ve yetki verdik vermeye de devam edeceğiz. El ele hedefe yürüyeceğiz” dedi.  İl Başkanı Raziye Akışık ile birlikte yedi kadın yönetim kurulu üyesinin etkin görevler aldığı yönetimde isimler ve aldığı görevler şu şekilde belirlendi.

İŞTE GÖREVLER

İl Başkanı Raziye Akışık ile birlikte yedi kadın yönetim kurulu üyesinin etkin görevler aldığı yönetimde isimler ve aldığı görevler şu şekilde belirlendi. İl Sekreteri Hüseyin Ay, İl Muhasibi Ayşe Tomaşoğlu, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kamil Uçarcı, Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman Kaynar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Savaş Sütcü, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şahin Cengiz, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Bayram Can Çapar, Medya ve Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir, Propaganda ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şule Namlı, Strateji ve Toplumsal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Elvan Erdoğan, Uluslararası İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sultan Köse, Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Furkan Köse, Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Meral Kocaman, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nevin Öz, Tarım ve Hayvancılık Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Güven Acar, Eğitim Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ömer Yener Ergür, Halkla İlişkiler ve Protokolden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zahide Ersoy, Sanayi, Turizm ve Teknolojiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, Sağlık Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdullah Eren, Esnaf ve Sanatkarlarla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Orhan Düztabanoğlu, Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özgür Bozdağ oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x