İYİ Parti Denizli ilçe kongrelerini tamamladı

İYİ Parti Denizli ilçe kongrelerini tamamladı

İYİ Parti Denizli’de, 8 Şubat 2020 tarihinde Acıpayam İlçe Kongresi ile başlayan 2. Olağan kongre süreci dün yapılan Çal ve Bozkurt ilçe kongreleri ile tamamlandı.

16 Mart 2020 - 10:28

Kongreler öncesinde İYİ Parti İlçe başkanlığı görevinde bulunan; Acıpayam, Babadağ, Bozkurt, Buldan, Çameli, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Tavas İlçe başkanları kongrelerde yeniden seçilirken; Baklan, Bekilli, Beyağaç, Çal, Çivril ve Serinhisar İlçe Başkanları yeniden aday olmadılar ve bu ilçelerde, başkanlar değişti. İlçe Başkanı ve ilçe yönetim kurulu ile 19 Nisan’da yapılacak olan İl Kongresi’nde oy kullanarak İl Başkanını belirleyecek 600 delegenin de seçildiği ilçe kongrelerine İYİ Partililer, yoğun katılım sağladı. İlçe kongrelerinde, kongre divanının kadınlardan oluştuğu Babadağ ve Çivril’de İlçe Başkanlarının “kadın” olmaları dikkat çekti. 

Kongrelerin tamamlanmasının ardından açıklama yapan İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, “İlçe kongrelerimizi partimize ve Denizli’mize yakışır bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bayrağı devreden ancak partimize ilçe başkanlığı gibi önemli bir noktada hizmet vererek en iyi şekilde temsil eden başkanlarımıza ve aday olarak demokrasi yarışına güç veren tüm İYİ Partililere, teşkilatım adına teşekkür ederim. Kongreler ile seçilen tüm ilçe başkanlarımıza ve ilçe yönetim kurullarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum. İlçe Kongrelerimizde hep yanımızda olan, İl Yönetim Kurulumuza, belediye meclis üyelerimize, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarına, kadınlarımıza, gençlerimize, mahalle teşkilatlarımıza ve kongrelerimize katılım sağlayan tüm iyi insanlara teşekkür ederim” dedi.

Acıpayam- Muzaffer Akyol

Babadağ – Ayşen Yümsek

Baklan – Hamza Erdoğan

Bekilli – Gökhan Güleçyüz

Beyağaç – Nihat Tabanlı

Bozkurt – Hasan Çoban

Buldan – Süleyman Yoldaş

Çal – Cengiz Okdem

Çameli – Oğuz Buğra Tur

Çardak – İsa Duru

Çivril – Elvan Çakmakçı

Güney – Ali Kaput

Honaz – Osman Çaybaşı

Kale – Turgut Mayuk

Merkezefendi – Mehmet Ertuğrul Gökçe

Pamukkale – Mustafa Çobanoğlu

Sarayköy – Ahmet Çelikak

Serinhisar – Mehmet Gündaş

Tavas – Bekir Yakıt

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti’de devir teslim yapıldı
AK Parti’de devir teslim yapıldı
Buldan’ın Yerel Kalkınma Stratejisi kabul edildi
Buldan’ın Yerel Kalkınma Stratejisi kabul edildi