Grup Karaordu’dan alkışlanacak hareket

Grup Karaordu’dan alkışlanacak hareket

Geçmiş dönemlerde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile adını duyuran Grup Karaordu, Çocuk yuvası ve çocuk evlerinde kalan yaklaşık 100 çocuğu sevindirdi.

14 Mayıs 2020 - 11:58

Grup Kara Ordu, sosyal sorumluluk projelerimizden birine daha imza attı.  “Yetim gülerse dünya güler” diyen grup üyeleri, her sene olduğu gibi bu sene de yetiştirme yurdunu ziyaret ederek bayram öncesi burada kalan çocukları sevindirdiler. Çocuklara ayakkabı forma atkı hediye eden grup üyeleri, bayram harçlıklarını da ihmal etmedi.

Korona virüsten dolayı yanlarında getirdikleri hediyeleri görevlilere teslim eden grup üyeleri adına açıklama yapan Tribün Lideri Tanju Bayındır, yurdun yanı sıra çocuk evlerine de gidilip tek tek çocuklara aynı şekilde hediyeler verdiklerini söyledi.

Bir diğer tribün lideri Murat Akar ise, “Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde 100 kadar çocuğumuzu sevindirme imkanımız oldu. Bizlere bu fırsatı veren kurum yetkililerine çok teşekkür ediyoruz. Grup Kara Ordu olarak bundan sonraki süreçte de sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
Dört gündür aranan şahıs ölü bulundu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu
PAÜ ÇTLE sitesinden 9 dilde adam asmaca oyunu