Genç taksiciden sağlık çalışanlarına destek!

Genç taksiciden sağlık çalışanlarına destek!

Denizlili taksici, corona virüs nedeni ile görevinin başında bulunan sağlık çalışanlarına ulaşımda %50 indirim yaptığını duyurdu.

21 Mart 2020 - 13:09

Türkiye’de corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından sağlık çalışanlarının izinleri iptal edildi ve gece gündüz demeden görevlerinin başındalar.

Denizli’de 32 yaşındaki genç taksici İbrahim Say ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sağlık çalışanlarına destek olmak amacı ile %50 indirim yapılacağını duyurdu.

Genç Taksici Say, konu ile ilgili, “Gece gündüz demeden görevlerinin başında duran ve en büyük tehdit altında olan sağlık çalışanlarımız bizler için çok kıymetliler. Corona virüs nedeni ile vatandaşı korumak için daha titiz ve yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Bizlerde sağlıkçılarımıza küçük bir destekte bulunmak istedik. Taksimize binen sağlık çalışanları, bunu belirttikleri takdirde yüzde 50 indirimle istedikleri yere gidebilirler. 0552 249 32 49 numaralı telefondan 24 saat bizlere ulaşabilirler” ifadelerine yer verdi.YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sevim Keskin
    1 hafta önce
    Bu durumlarda duyarlı kişilerin olması süper bir davranış keşke her meslekte çoğallasalar boyle iyi niyetli kişiler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli deki vaka sayısı belli oldu
Denizli deki vaka sayısı belli oldu
Denizlili iş adamı en yüksek bağışçılar listesinde!
Denizlili iş adamı en yüksek bağışçılar listesinde!