Erdoğan’dan çifte bayram mesajı

Erdoğan'dan çifte bayram mesajı

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

30 Ağustos 2017 - 09:06

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Denizli Ticaret Odası Başkanı Erdoğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: Bu yıl iki önemli bayramı birbiri ardına kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 95. yıl dönümü ve Kurban Bayramı milli ve manevi anlamda büyük önem taşımaktadır. 

Bayramlar, milli ve dini duyguların güçlendiği, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumun millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bu bağlamda tüm halkımızın bağımsızlık ve hürriyetimizden hiçbir şekilde ödün vermeyeceğimizin kanıtı olan 30 Ağustos ZaferBayramı’nı kutluyorum. Mübarek Kurban Bayramı’nın da İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu mukaddes vatan topraklarında nesiller boyu nice huzurlu ve coşkulu bayramlar kutlanmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşener istifa etti
Akşener istifa etti
İyi Parti’de seçim kararı alındı
İyi Parti’de seçim kararı alındı