Denizli denetimden başarıyla geçti

Denizli denetimden başarıyla geçti

Gelecek Partisi kurucusu Genel Başkan Yardımcısı Denizlili Ümit Yardım, teşkilat çalışmalarını incelemek üzere Denizli’ye geldi.

27 Haziran 2020 - 23:00

Gelecek Partisi’nin kurucuları arasında olan Denizlili Emekli Büyükelçi Ümit Yardım, teşkilat çalışmaması hakkında bilgi almak amacıyla Denizli’ye geldi. İl Başkanı Aykut Yıldırım’ı işyerinde ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanı Yardım, genel merkez ve iller düzeyinde yapılan çalışmalar ile ilgili Yıldırım’ı bilgilendirdi. Aykut Yıldırım da Ümit Yardım’ın ziyaretinin kendilerine güç verdiğini ifade ederek il yönetiminin kuruluş aşamalarının tamamlandığını ifade etti. Göreve hazır oldukları mesajını veren Yıldırım, Denizli ölçeğinde hedeflerinden de bahsetti.
Konu ile ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımda, “Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcımız, Dış İlişkiler Başkanı, Emekli Büyükelçi hemşehrimiz Sn. Ümit Yardım İl Başkanımız Aykut Yıldırım'ı ziyaret ettiler. Hem Teşkilatlanma çalışmalarımızı, hem de genel, yerel siyaseti konuştuk. Katkıları ve değerli görüşleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akışık tarihe geçti
Akışık tarihe geçti
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi