Cumhurbaşkanı ve milletvekillerine seslendi

Cumhurbaşkanı ve milletvekillerine seslendi

Denizli Berberler Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı İdris Ağılönü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekillerine “Acil, acil duyun sesimizi” diyerek seslendi.

26 Mart 2020 - 14:09
Reklam

Geçtiğimiz hafta korona virüs tedbirlerine bir yenisi daha eklenerek berberler, kuaförler ve güzellik salonlarının süresiz kapatılması kararı alınmıştı. Bu duruma sevinen esnafların olduğu kadar ödemeler noktasında ne yapacağı konusunda karar kara düşünen esnaflarda var.

Denizli Berberler Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı İdris Ağılönü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım işle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekillerine yardımda bulunmaları ve kanun çıkarmalarını istedi.

Başkan Ağılönü, paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekillerimizin dikkatine! Esnafımız çok zor durumda mücbir sebepten dolayı. Esnafımızın Nisan, Mayıs, Haziran aylarına ait ev, işyeri kiralarını sosyal devlet olmanın bir gereği olarak çıkaracağınız kanuna silinsin, ödeme yapılması. Ev, işyeri sahipleri de buna katlanmak zorunda. Bir sosyal patlama olmaması için herkes taşın altına elini koymalı. Yoksa devlet tek başına hepsinin üstesinden gelemez. Bu durum sosyal birey, sosyal devlet olmanın gereğidir. Acil, acil duyun sesimizi!”.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x