BTP, Denizli’de yeni bir yapılanma içerisinde

BTP, Denizli’de yeni bir yapılanma içerisinde

Medya Karapınar, Bağımsız Türkiye Partisi Denizli teşkilatını ağırladı. Parti çalışmalarının ele alındığı ziyarette, siyaset yapma şeklinin değiştiğine dikkat çekilerek kitle iletişim araçlarının önemine vurgu yapıldı.

21 Haziran 2020 - 09:16

Bağımsız Türkiye Partisi Denizli İl Başkanı Turgay Urgan, beraberindeki Merkezefendi İllçe Başkanı Abdurrahman Şimşek, Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Başkaya ve yönetim kurulu üyesi Uğur Savar ile Medya Karapınar’ı ziyaret etti.

Gazeteci Mustafa Karapınar ile bir süre görüşen BTP’liler, parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Prof. Dr. Haydar Baş’ın vefatının ardından onun ilkeleri ve çizdiği yol çerçevesinde parti çalışmalarına devam ettiklerini anlatan İl Başkanı Turgay Urgan, “Genel Başkanımız Rahmetli Prof. Dr. Hydar Baş’ın Covit 19 sürecinde vefatı bizleri ve sevenlerini son derece üzmüştür. Siyasi parti olarak çalışmalarımıza BTP Genel Başkanı Merhum Haydar Baş'ın yerine seçilen 29 yaşındaki oğlu hukukçu Hüseyin Baş önderliğinde devam ediyoruz. Denizli’de yeni bir yapılanma içerisine girdik. Diğer siyasi parti ve onun temsilcilerini eleştirerek değil; yapacaklarımız ve ilkelerimizi anlatarak yol almayı kendimize hedef koyduk. Partimizin uzun yıllardır dillendirdiği ve birçok ülkede uygulanan Milli Ekonomi Modelini ve bu modelin ülkemize kazandıracaklarını anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

“SİYASET YAPMA ŞEKLİ DEĞİŞİYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteci Mustafa Karapınar, “Siyasi partiler, ülkemize ve insanlarımıza hizmet etmek için oluşturulan araçlardır. Siyaset yapış şekli dünyada ve ülkemizde hızla değişmektedir. Bu değişime siyasiler de ayak uydurmak zorundadır. Bu bağlamda kendisini ve projelerini en iyi şekilde anlatan, kitle iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanan partiler söz sahibi olmaya devam edecektir. Vatandaşın gönlüne dokunan siyasi partiler varlığına devam edecek, dokunamayanlar zaman içinde kendilerini yenilemenin yoluna gidecektir. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet KOZAK BTP Ege Bölge Müfettişi
    2 hafta önce
    Allah Razı Olsun. Mustafa Bey Denizli de Arkadaşlarımıza Lütfen SAHİP Çıkmanız Bizi Ziyadesiyle Memnun Etti Selam Saygı ve Hürmetlerimle Görüşmek Dileğiyle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akışık tarihe geçti
Akışık tarihe geçti
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi