Reklamı Geç
Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli’ye verdi
Reklam

Birtürk, Denizli raporunu Bahçeli'ye verdi

MHP il başkanları toplantısı Ankara’da başladı. Toplantı öncesi pandemi sürecinde Denizli özelinde rapor hazırlayan MHP Denizli İl Başkanı Cafer, raporu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye verdi.

05 Temmuz 2020 - 00:06 - Güncelleme: 05 Temmuz 2020 - 00:18

Milliyetçi Hareket Partisi'nde 81 ilin başkanlarının katıldığı toplantı, Genel Başkan Devlet Bahçeli Liderliğinde genel merkez toplantı salonunda başladı. Toplantıya katılan isimlerden biri olan MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, pandemi sürecinde Denizli ile ilgili yaşanan gelişmelerin değerlendirildiği dosya takdim edecek. Dosya içeriği hakkında açıklamalarda bulunan Birtürk, “Haziran ayı, partimiz açısından son derece önemli aylardan biri oldu. Genel başkanımız pandemi sürecinde milletvekili, merkez yürütme kurulu, il başkanları ile herhangi bir toplantı yapamamıştı. Genel başkanımız ilk toplantımızı başkanlık divanı ile toplantılara başladı” dedi.

GENEL BAŞKANA SUNDU

İl başkanları toplantısı öncesinde rapor hazırladıklarını anlatan Birtürk, “Genel merkezden bizlere genelge geldi. Denizli’de pandemi sürecinde ilk 3 ve ikinci 3 aylık dilimler halinde SGK’ya kayıtlı çalışan sayıları, Denizli Ticaret Odası’nda açılan ve kapanan işletme sayıları, sağlık müdürlüğünden ölü ve vaka sayımız, hastanelerde yatan hastalarla ilgili detaylı bilgi istediler. Bunun yanında bu süreçte yapılan ihracat rakamlarını da aldık. Dosya haline getirdik. Raporumuzu genel başkanımıza sunduk. Turizm, ticaret, sosyal yaşam hangi noktada olduğuna dair bilgiler verdik. Umarız bir an önce Türkiye ve dünya virüs belasından kurtulur” dedi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x