ASKF’den başkan Örki’ye ziyaret

ASKF’den başkan Örki’ye ziyaret

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen ve beraberindeki heyet Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ziyarette bulundu. Başkan Avni Örki, amatörlerin arkasında olacaklarını belirtti.

30 Haziran 2020 - 18:56

Denizlimizin güzide ilçelerinden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki makamında Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve beraberindeki heyeti ağırladı. Pamukkale Belediyesi ek hizmet binasında gerçekleşen ziyarete; Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ile birlikte, Ünal Coşkun, Mesut Bacıkoğlu Kenan Şenel, Mehmet Kabakçı, Recep Dayı, Ayhan Özel ve Ahmet Soyel katıldı. Denizli ASKF Başkanı Ceşen, amatör spor kulüplerimizin sorun ve sıkıntılarını Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ileterek kendisinden Pamukkale İlçemizde yer alan kulüplerimiz için destek olmalarını istedi.

Pamukkale Belediye Başakanı Avni Örki, kulüplerimizi temsilen ziyarette bulunan Başkanımız Feyyaz Ceşen’i dinleyerek, “Amatörler için yatırım ve yardımlarımız olacaktır. Akvadi’yi büyük bir spor kompleksine dönüştürmek için çalışmalarımız olacak. Ayrıca Pamukkale İlçemizde belirli bölgelerde futbol sahalarıyla ilgili projelerimiz var. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak spora yönlendirilmesi için her zaman kulüplerimize destek olacağız.” dedi.

  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çivril'den de istifalar geldi
Çivril'den de istifalar geldi
Resmen göreve başladı
Resmen göreve başladı