ASKF Başkan Adayı Sarıkaya Merkezefendi Spor Kulübünü ziyaret...

ASKF Başkan Adayı Sarıkaya Merkezefendi Spor Kulübünü ziyaret etti

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimleri öncesinde Merkezefendi Spor Kulübü Başkanı Mustafa Karapınar’ı ziyaret eden Denizli ASKF Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya, “Amatör spora kadın eli değme zamanı gelmiştir” dedi.

14 Temmuz 2020 - 19:58

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya ve ekip arkadaşları, Merkezefendi Spor Kulübü Başkanı Gazeteci Mustafa Karapınar’ı ziyaret etti. Medya Karapınar ofisinde gerçekleşen ziyarette Sarıkaya’ya Sevil Güngör, Volkan Kösea ve Ahmet Yıldırım eşlik etti.

Amatör spor camiasındaki gelişmelerin masaya yatırıldığı görüşmede, pandemi süreci nedeniyle ertelenen Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu genel kurulu üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette seçim süreci ve ziyaretlere dair açıklamalarda bulunan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya, yapılacak seçimin amatör camiaya hayırlı olmasını temenni etti.

SARI: AMATÖR SPORA KADIN ELİ DEĞME ZAMANI GELMİŞTİR

Devlet memurluğu döneminde sporla iç içe bir çalışma dönemi geçirdiğini anlatan ve 12 yıl boyunca görev aldığı Denizli ASKF yönetim kurulunda çalışmalarda bulunduğunu kaydeden Sarıkaya, “Gerek memurluğumuz döneminde ve gerekse de yönetimde görev aldığım dönem içinde spor camiasına önemli hizmetler yapmak için ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarda bulunduk. Yaptığımız istişareler neticesinde tabandan gelen ses ile başkanlığa aday oldum. Ekip arkadaşlarımız içinde yıllarını spor camiasına adamış önemli isimler mevcuttur. Projelerimizi zaman zaman sosyal medyadan da açıklıyoruz. Yapılacak kongrenin camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Artık amatör spora kadın eli değme zamanı gelmiştir” dedi.

KARAPINAR: KAZANAN CAMİAMIZ OLSUN

Ziyarette Merkezefendi Spor Kulübü faaliyetleri ve yeni sezon hazırlıkları anlamında genel bilgiler veren Mustafa Karapınar, “Kulübümüzdeki yönetim anlayışımız, saha içi karar saha dışında da sosyal projelere imza atma anlamında bütünlük sağlamaktadır. Bu anlamda kamuoyunun yakından takip ettiği gibi önemli çalışmalara da imza attık. Biz sadece spor kulübü olmaktan öte futbolcumuz, teknik heyetimiz ve onların aileleri ile bir arada olmayı amaçlıyoruz. Bu hedefle yolumuza ilerliyoruz” dedi. Seçimlere de değinen Karapınar, “Genel kurullar demokrasinin olmazsa olmazıdır. Herkes belirli hedefler ve beklentiler adına bir yerlere aday oluyor. Sonuç ne olursa olsun tek temennimiz amatör camiamızın bir bütün olarak bu süreçten çıkmasıdır. Kazanan camiamız olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP’DE Denizli’de görev dağılımı tamam!
MHP’DE Denizli’de görev dağılımı tamam!
Denizli’de suikast kalem silahlar yakalandı
Denizli’de suikast kalem silahlar yakalandı