ARAKAN’LI KARDEŞLERİMİZ ASLA YALNIZ DEĞİLDİR

ARAKAN'LI KARDEŞLERİMİZ ASLA YALNIZ DEĞİLDİR

AK Parti Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu Kurban Bayramı kutlaması için yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında Arakan'da zulüm gören insanları da unutmadı.

03 Eylül 2017 - 11:24

Sema Ramazanoğlu: ''Öncelikle Mübarek Kurban Bayramı’nın İslam Coğrafyası'na hayrın kapılarını açması diliyor, huzurlu ve barış ortamında bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum. 

 

Mazlumların yükselen, kesilmeyen sesi olan Türkiye; sırtını dönenlerin, adeta dili tutulanların, korkanların aksine haksızlığı haykırmayı sürdürüyor ve ilelebet de sürdürecektir. Dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Mübarek Kurban Bayramı'na gönül bağımızın olduğu coğrafyalardan gelen acı haberler ile girmenin burukluğunu yaşıyoruz. Arakanlı Müslüman kardeşlerimiz asla yalnız değildir. Üzerimize düşen ne varsa fazlasını yapmaktan geri durmayacağımızı buradan bir kez daha ifade ediyorum. 

 

Ayrıca Vatandaşlarımızdan bayram süresince frenlerine değil kurallara güvenmelerini rica ediyor, 'Bayramda huzurevlerini, sevgi evlerini, kadın sığınma evlerini ziyaret edelim' çağrımı yineliyorum'' şeklinde açıklamalarda bulundu..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşener istifa etti
Akşener istifa etti
İyi Parti’de seçim kararı alındı
İyi Parti’de seçim kararı alındı